HOBİ BAHÇESİ ÇALIŞMALARI
HOBİ BAHÇELERİ ÇALIŞMALARI
 

HOBİ BAHÇELERİ  ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Vatandaşların doğa ile iç içe vakit geçirmelerini sağlayacak, günlük yaşamın stresinden uzaklaştıracak, kendi sebze ve meyvesini yetiştirebileceği Hobi Bahçeleri Projesini hayata geçiriyoruz.

Bandırma – Çanakkale Yolu üzerinde bulunan 72 bin 769 m²  alan üzerine kurulan Hobi Bahçeleri 73 adet (dörtlü birimler halinde toplamda 292 birim) hobi bahçesi binası bulunuyor. Bahçeler ahşap bungalov tarzında tasarlandı. Bahçelerin toplam alanının 135 m² , ekim alanının 120 m² olduğu projede 1 adet idari bina, bekçi kulübesi, su deposu, kafeterya, wc binası, mescit ve ofis ile depolama alanı bulunuyor.

Hobi Bahçeleri Projesi işinin ihalesi 01.08.2016 tarihinde yapılmış olup, söz konusu iş 3.984.000,00 TL+KDV sözleşme bedeli ile ihale edilmiştir. İşyerinin teslimi 22.08.2016 tarihinde yapılmış olup yüklenici 23.08.2016 tarihinde işe başlamıştır. İşin süresi 210 takvim günüdür. Hobi Bahçelerinin tamamlanmasının ardından bu bahçelerden yararlanmak ve kendi doğal sebze ve meyvelerini yetiştirmek isteyen vatandaşlarımıza uygun fiyatlarla kiraya verilecektir.

 
Özgeçmişi
Başkanın Mesajı
Vizyon & Misyon
 
dursun.mirza@bandirma-bld.gov.tr
DUYURULAR
İmar Plan Değişiklikleri
Tüm İmar Plan Değişiklikleri
BANDIRMA GÜNDEM GAZETESİ
BANDIRMA UYDU HARİTASI
KUŞ CENNETİ
HAVA DURUMU
BANDIRMA
ANKET


designed by