HARUN KARACAN GENÇLİK VE SPOR MERKEZİ

ESKİ BELEDİYE BİNASI TANITIM YAZISI
Mülkiyeti Belediyemize ait olan Eski Belediye Binası ile ilgili yeni düzenlemeler yapıldı. Bandırma için önemli işlere imza atan Harun Karacan’ın ismi bu binaya verildi. Harun Karacan Gençlik ve Spor Merkezi, sivil toplum örgütlerine ve derneklere göre dizayn ederek tahsis işlemlerine başladık. Eski Belediye Binası içindeki ofislerimizi Kent konseyi ve Kadın Danışma Merkezi, Gaziler Derneği, Emekliler Derneği, Gazeteciler Cemiyeti, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Engelli Dernekleri, Çeşitli Sendikalara tahsis ettik. Ayrıca Eski Belediye Binası içinde bir adet Karikatür eğitiminin verileceği Karikatürlü Ev için ayırdık.


Kar amaçlı değil hizmet amaçlı yeniden düzenlenen Eski Belediye Binası’nı işlevsel hale getirerek pek çok insanımızın buradan yararlanmasını sağladık. Eski Belediye binası içinde bulunan eski meclis salonunda derneklerimiz, sendikalarımız, sivil toplum kuruluşları toplantılarını yapabilmesi için yeniden düzenledik.


Harun Karacan Gençlik ve Spor Merkezimizim üst katını öğrencilerimiz ve gençlerimiz için hazırladık. Burada bulunan öğrencilerimiz ve vatandaşlarımız pilates, jimnastik, zumba, halk oyunları (hobi gurupları), halk oyunları minikler, satranç kursları ve dans dersleri gibi kurslardan her yaş kesiminden insanlarımız yararlanmaktadır.

 

 

 
Özgeçmişi
Başkanın Mesajı
Vizyon & Misyon
 
dursun.mirza@bandirma-bld.gov.tr
DUYURULAR
İmar Plan Değişiklikleri
Tüm İmar Plan Değişiklikleri
BANDIRMA GÜNDEM GAZETESİ
BANDIRMA UYDU HARİTASI
KUŞ CENNETİ
HAVA DURUMU
BANDIRMA
ANKET


designed by