Haberler
YEŞİLÇOMLU 4. KAVUN FESTİVALİ COŞKUSU
11 Eylül 2017

 

YEŞİLÇOMLU 4. KAVUN FESTİVALİ COŞKUSU

 

Bandırma Belediyesinin katkılarıyla düzenlenen Yeşilçomlu 4. Kavun festivali bugün yoğun etkinlik programıyla gerçekleşti.

 

Festival saat 14:30 da Bayraktepe mevkisine yapılan kortej yürüyüşüyle başladı. Kortejin buraya varmasının ardından Dev Türk Bayrağı göndere çekildi ve şehitlik anıtına çiçek bırakıldı. Bandırma Belediyesi Halk Oyunları Ekibinin dans gösterimi vatandaşların beğenisini topladı. Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar öncülüğünde açılışı yapılan Bandırma Belediyesi kursiyerlerinin eserlerinden oluşan ahşap yakma ve seramik sergisine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Yapılan ikramların ardından çocuklar için çuval yarışması yapıldı ve 1.ye plaket takdim edildi. En güzel kavun yetiştiriciyi belirlemek adına düzenlenen yarışmada Halil Karaçivi ve Süleyman Dayı 1.liği paylaştı Eşref Akçam ise 3. oldu.

Yeşilçomlu 4. Kavun Festivaline Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar, Balıkesir Milletvekilleri Mehmet Tüm, Ahmet Akın, Namık Havutça, Belediye Başkanı Dursun Mirza, İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Recep Cansu, İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil, Meclis üyeleri, sivil toplum örgütleri, parti temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

 
Özgeçmişi
Başkanın Mesajı
Vizyon & Misyon
 
dursun.mirza@bandirma-bld.gov.tr
DUYURULAR
İmar Plan Değişiklikleri
Tüm İmar Plan Değişiklikleri
BANDIRMA GÜNDEM GAZETESİ
BANDIRMA UYDU HARİTASI
KUŞ CENNETİ
HAVA DURUMU
BANDIRMA
ANKET


designed by