Haberler
YAKA KAMERALI DENETİM SİSTEMİ BAŞLADI
10 Temmuz 2017

YAKA KAMERALI DENETİM SİSTEMİ BAŞLADI

 

Bandırma Belediyesi Zabıta Müdürlüğü “yaka kameralı denetim sistemi” başlattı.

 

Belediyemizin Zabıta Birimi  tarafından başlatılan yaka kameralı denetim sistemi kapsamında zabıta memurlarına ses ve görüntü kaydı yapan yaka kameraları dağıtıldı. Zabıta Ekiplerimiz bundan böyle yaka üzerine yerleştirilen kameralar aracılığıyla yaptıkları denetimleri ve şikayetleri kayıt altına alacaklar.

 

Bandırma Belediyesi'nce şeffaf denetim yapılabilmesi için kullanılmaya başlanan yaka kamerası sistemi ile denetim ve uygulamalar sırasında zabıta memurlarımız ile vatandaşlar arasında yaşanan sorunlar, iddialar ve şikayetlerin engellenmesi için bir denetim ortamının oluşturulması hedefleniyor.

 

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza yeni uygulamanın şeffaf ve adil denetim yapabilme açısından faydalı bir uygulama olduğunu belirterek "Zabıta ekiplerimiz ile vatandaşlarımız arasında iletişim  problemleri ve denetim eksikliği yaşanmaması adına bu uygulama ile hem vatandaşlarımızın talepleri, hem de zabıta ekiplerimizin vatandaşlara karşı davranışlarını kayıt altına alacağız. Ayrıca bu uygulama ortaya atılan iddiaların gerçek olup olmadığını inceleme konusunda bize yardımcı olacak bir uygulama oldu. Vatandaşlarımıza ve Belediyemize hayırlı olsun” dedi.

 
Özgeçmişi
Başkanın Mesajı
Vizyon & Misyon
 
dursun.mirza@bandirma-bld.gov.tr
DUYURULAR
İmar Plan Değişiklikleri
Tüm İmar Plan Değişiklikleri
BANDIRMA GÜNDEM GAZETESİ
BANDIRMA UYDU HARİTASI
KUŞ CENNETİ
HAVA DURUMU
BANDIRMA
ANKET


designed by