Haberler
ÜNLÜ SANATÇI BUBİ’NİN “KAFESLER” SERGİSİ AÇILDI
17 Mayıs 2017

ÜNLÜ SANATÇI BUBİ’NİN “KAFESLER” SERGİSİ AÇILDI

28. Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali kapsamında Türkiye’de sayısız sergi açan, dünyada eserleri en çok satılan sanatçılar arasında yer alan Bubi’nin “Kafesler” sergisi Bandırmalı sanatseverlerle buluştu.

Festival açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Dursun Mirza: Saygıdeğer sanatsever dostlarım, sanatın sonsuz ve özgür dünyasında her birimizin kafeslerle ilgili farklı yorumları olacaktır. Sergiyi izlerken kendi dünyamızda biriktirdiğimiz değerlerle bu yapıtlara farklı yorumlar yapacağız. Zaten sanatın güzelliği de burada herkesin içinde farklı bir değer barındırıyor olması. Sizlerin değerli katılımlarıyla her yıl olduğu gibi bu yılda coşku ve heyecanı yüksek güzel duygularla hatırlanan unutulmaz bir festivali hep birlikte yaşayacağız. Bu anlamlı festivalimizde ‘Kafesler’ adlı sergisiyle Bubi'ye Çok teşekkür ediyor sergimizin ve festivalimizin hayırlı uğurlu olması dileklerimle herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum.’ Dedi.

Belediye Başkanı Dursun Mirza ünlü sanatçı Bubi’ye festivalimizin simgesi olan plaketi takdim etti.

Sanatseverlerin yoğun ilgi gösterdiği “Kafesler” sergisi 17-26 Mayıs tarihleri arasında Belediye Kültür Sanat Merkezi Galeri Salonu’nda gezilebilir.

 

 
Özgeçmişi
Başkanın Mesajı
Vizyon & Misyon
 
dursun.mirza@bandirma-bld.gov.tr
DUYURULAR
İmar Plan Değişiklikleri
Tüm İmar Plan Değişiklikleri
BANDIRMA GÜNDEM GAZETESİ
BANDIRMA UYDU HARİTASI
KUŞ CENNETİ
HAVA DURUMU
BANDIRMA
ANKET


designed by