Haberler
BAŞKAN MİRZA ÜNİVERSİTENİN KENTSEL TASARIM YARIŞMASI JÜRİSİNDE
16 Şubat 2017

BAŞKAN MİRZA ÜNİVERSİTENİN KENTSEL TASARIM YARIŞMASI JÜRİSİNDE

Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir tarafından “Üniversite merkez yerleşkesi” için kentsel tasarım yarışması tanıtım toplantısı düzenledi. Toplantıya, Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza katıldı.

Düzenlenecek yarışmada danışman jüri kapsamında, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, 17 Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Üniversite Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanımız Yrd. Doç. Dr. Muzaffer Akdoğan ve Mimar Ömer Yılmaz görev alacak.

Tanıtım toplantısında konuşan Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza: “Bandırmamız için çok önemli ve heyecan verici bir toplantıdayız. Üniversitemizin gelişimini adım adım görmek ve artık kökleşeceğini, yeni yerleşim alanları, binaları ve yeni bölümleri ile bölgemize hitap edeceğini görmek beni mutlu ediyor. Biz bandırmalılar olarak üniversitemize sahip çıkıyoruz, çünkü üniversite öğrencileri, öğretim üyeleri, bilim insanları ile kentimize çok şey katıyorlar. Başta ekonomik olmak üzere kültür – sanat alanından sosyal yaşamına çok önemli katkılar sunuyorlar. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Rektörümüzü böyle bir projeye öncülük ettiği için tebrik ediyorum. Biz Bandırmalılar olarak üniversitemize sahip çıkıyoruz. Bandırma Belediyesi de her zaman üniversitenin yanında olacak. ”dedi.

 
Özgeçmişi
Başkanın Mesajı
Vizyon & Misyon
 
dursun.mirza@bandirma-bld.gov.tr
DUYURULAR
İmar Plan Değişiklikleri
Tüm İmar Plan Değişiklikleri
BANDIRMA GÜNDEM GAZETESİ
BANDIRMA UYDU HARİTASI
KUŞ CENNETİ
HAVA DURUMU
BANDIRMA
ANKET


designed by