Haberler
BAŞKAN MİRZA ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER İLE İFTARDA BULUŞTU
14 Haziran 2017

BAŞKAN MİRZA ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER İLE İFTARDA BULUŞTU

Şehit aileleri ve gazilerle iftar yemeğinde bir araya gelen Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza “Bu ülke için canını verenlere minnettarız” dedi.

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, geleneği bozmayarak her Ramazan Ayı’nda olduğu gibi bu yıl da Şehit Aileleri ve Gazilerle iftar yemeğinde bir araya geldi. Askeri Gazinoda düzenlenen iftar yemeğine Kaymakam Günhan Yazar ile şehit aileleri ve gaziler katıldı.

Belediye Başkanı Dursun Mirza yemekte yaptığı konuşmasında, şehit aileleri ile birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Belediye olarak her zaman şehit ailelerinin yanında ve destekçisi olacaklarını belirten Başkan Mirza; “Bu güzel vatanın savunulması ve bu vatanın ilelebet payidar olması için canlarını veren evlatlarımızın değerli aileleri ve gazilerimiz hep birlikte kutsal ramazan ayına ulaştık. Önümüzdeki günlerde de inşallah hep beraber Ramazan Bayramını da kutlayacağız. Bu güzel ülkeyi kuran başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve bu toprakları vatan yapmak için gözünü kırpmadan canını veren bütün aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmet, minnet, şükranla anıyorum” dedi.

Şehit ve Gazilere Hobi Bahçeleri Ücretsiz

Belediye Başkanı Dursun Mirza konuşmasının sonunda Hobi Bahçelerinden yararlanmak isteyen şehit aileleri ve gazilere ücretsiz olacağını belirtti.

 
Özgeçmişi
Başkanın Mesajı
Vizyon & Misyon
 
dursun.mirza@bandirma-bld.gov.tr
DUYURULAR
İmar Plan Değişiklikleri
Tüm İmar Plan Değişiklikleri
BANDIRMA GÜNDEM GAZETESİ
BANDIRMA UYDU HARİTASI
KUŞ CENNETİ
HAVA DURUMU
BANDIRMA
ANKET


designed by